Universitat Rovira i Virgili. La universitat pública de Tarragona



Portada > Qui som > Personal

CREVER Grup d'Investigació d'Enginyeria Tèrmica Aplicada



Qui som

PERSONAL / STAFF

DIRECTOR

Alberto Coronas (+34) 977 55 96 65 alberto.coronas(ELIMINAR)@urv.cat

Up

RESEARCHERS AND TEACHERS

Marisol Larrechi (+34) 977 55 95 59 mariasoledad.larrechi(ELIMINAR)@urv.cat
Mahmoud Bourouis (+34) 977 55 86 13 mahmoud.bourouis(ELIMINAR)@urv.cat
Joan Carles Bruno (+34) 977 29 70 68 juancarlos.bruno(ELIMINAR)@urv.cat
Daniel Salavera (+34) 977 55 86 13 daniel.salavera(ELIMINAR)@urv.cat
Juan Prieto (+34) 977 25 70 68 juan.prieto(ELIMINAR)@urv.cat
Arturo Ordóñez (+34) 977 25 70 68 arturo.ordonez(ELIMINAR)@urv.cat
María Isabel Barba (+34) 977 25 78 87 misabel.barba(ELIMINAR)@urv.cat

Up

SUPPORT PERSONAL

Ruben Sanchez Lab technician

ruben.sanchez(ELIMINAR)@estudiants.urv.cat

Oussama El azizi Computer technicial si.crever(ELIMINAR)@urv.cat

Up

 PHD RESEARCHERS

Miguel Ángel Berdasco berdascoruiz(ELIMINAR)@gmail.com
Andrés Felipe Lázaro andresfelipe.lazaro(ELIMINAR)@urv.cat
María Angélica González mariaangelica.gonzalez(ELIMINAR)@urv.cat
Adriana Coca adriana.coca(ELIMINAR)@estudiants.urv.cat
Jaume Fito jaume.fito(ELIMINAR)@estudiants.urv.cat
Antonio Atienza antonio.atienza@urv.cat
Khaled Ramadan khaled111462(ELIMINAR)@gmail.com
Paul Sebastian Davila paulsebastian.davila@urv.cat
Ronny Rives ronny.rives(ELIMINAR)@estudiants.urv.cat

Up

 COLLABORATIVE FELLOWSHIP

Yurisley Cervantes Raul Moreira
Boniface Mselle Eduardo Ramos
Alejandro Rojas Gisselle Ramirez
Yaima Lazcano  

Informació